билеты туркиш эйрлайнс, (044)580-31-51, авиабилеты, бронирование, продажа, туркиш эйрлайнс туркиш эйрлайнсукраина, (туркиш эйрлайнс)

авиабилеты туркиш эйрлайнс туркиш эйрлайнс(туркиш эйрлайнс)


Бронирование билетов

Круговое путешествие:
Из: *
В: *
Дата прибытия:
Дата возвращения:
Взрослые:
*
Дети:
Младенцы:
2-12 лет до 2 лет

Визовая поддержка

300-й рейс авіакомпанії Turkish Airlines - Пхукет.


Глобальний перевізник відкрив свої прямі рейси до Пхукета, одного з найпомітніших туристичних напрямків у світі, починаючи з сьогоднішнього дня.
Політ з більшістю країн, а також міжнародних напрямків, ніж будь-яка інша авіакомпанія світу, турецькі авіалінії почали працювати з чотирма щотижневими рейсами до Пхукета з 17 липня.
Інаугураційний рейс з Стамбула приземлився в 8.55 м. У Міжнародному аеропорту Пхукета (HKT) і був запрошений на звичайні салюти з водяних гармат на офіційній церемонії.
Заступник голови та виконавчий директор Turkish Airlines р-н Білал Ексі прокоментував на церемонії запуску; "Турецькі авіалінії з радістю зацікавлені в підвищенні вартості і зв'язку своїх пасажирів через постійно розширюється мережу. Як нагороджена авіакомпанія, яка запрошує людей вивчити красуні нашого світу, для нас було природним вибором, як нашого Пхукета як нашого наступного пункту призначення ".
Ціни на вступний тудик доступні з Стамбула до Пхукета, який є найбільшим островом та екзотичним напрямком Таїланду, починаючи з 569 американських доларів (включаючи податки та збори).
Прямі рейси з Стамбула до Пхукета будуть виконуватися чотири рази на тиждень по понеділках, четвергах, суботах та неділях.
Крім того, учасники Miles & Smiles зможуть оновлювати квитки на платний економ клас до 22 500 миль, а не 45 000 одиниць, до 31 грудня 2017 року. *