билеты туркиш эйрлайнс, (044)580-31-51, авиабилеты, бронирование, продажа, туркиш эйрлайнс туркиш эйрлайнсукраина, (туркиш эйрлайнс)

авиабилеты туркиш эйрлайнс туркиш эйрлайнс(туркиш эйрлайнс)


Бронирование билетов

Круговое путешествие:
Из: *
В: *
Дата прибытия:
Дата возвращения:
Взрослые:
*
Дети:
Младенцы:
2-12 лет до 2 лет

Визовая поддержка

Турецькі авіалінії отримали чотири нагороди в 2017 році Skytrax World Airline Awards.


Турецькі авіалінії цього року отримали чотири нагороди; "Краща авіакомпанія в Південній Європі", "Найкраща бізнес-класна бортова кейтеринг", "Кращий в світі діловий клуб" і "Кращий бізнес-клас", що входить до нагороди авіакомпанії Skytrax World Airline Awards.
Результати 2017 World Airline Awards були оголошені сьогодні на виставці Paris Airshow. Нагороди були представлені Головою Ради та Виконавчим комітетом Turkish Airlines г-ном М. Ількером Айки генеральним директором компанії Skytrax паном Едвардом Плайстом.
Пан Айчі заявив; "Бути визнаним гідним цих нагород є відбитком наших видатних зусиль, які ми демонструємо у всіх сферах авіації та стійке зростання, яке ми виконуємо в цьому напрямку. Отримавши провідні позиції у своєму регіоні, Turkish Airlines продовжує винагороджувати пасажири з по всьому світу. До сьогоднішнього дня ми досягли численних успіхів, але ми є членами сильної, рішучої та самодостатньої сім'ї, яка завжди високо мотивована для більших успіхів, поки воно нагороджується. Ми впевнені, що і ці мотиви, і наші величезні зусилля приведуть нас до значно більших успіхів у найближчому майбутньому ".
Як найуспішніша міжнародна організація пасажирського огляду авіакомпанії в галузі, компанія Skytrax оцінює досвід подорожуючих у різних службах обслуговування аеропортів та ключових показників продуктивності. І, слідуючи цьому процесу оцінювання, він нагороджує найуспішніших організацій, що отримали нагороди World Airline Awards, що називають "Оскарами авіаційної галузі".
За підсумками цьогорічного туру "Лаунж Туреччини" - "Лаунж Турецького аеропорту Стамбул", що пропонує широкий спектр видів діяльності та послуг, які перетворюють долітковий або підключений час до власного спеціального досвіду, унікального для турецьких авіаліній, запрацював перевізник Найвище місце у категорії "Lounge у найкращому бізнес-класі".
Турецькі авіалінії також були нагороджені в номінації "Найкраща їдальня для бізнес-класу" за відмінне обслуговування громадського харчування, запропонованого пасажирам бізнес-класу у цьому всесвітньо відомому лаунжі.
Зберігаючи такий самий імпульс у 2013, 2014 та 2016 роках, турецькі авіалінії продовжували визнаватися "Найкращим бізнес-класом бортового харчування" з його бездоганною службою громадського харчування.