билеты туркиш эйрлайнс, (044)580-31-51, авиабилеты, бронирование, продажа, туркиш эйрлайнс туркиш эйрлайнсукраина, (туркиш эйрлайнс)

авиабилеты туркиш эйрлайнс туркиш эйрлайнс(туркиш эйрлайнс)


Бронирование билетов

Круговое путешествие:
Из: *
В: *
Дата прибытия:
Дата возвращения:
Взрослые:
*
Дети:
Младенцы:
2-12 лет до 2 лет

Визовая поддержка

Це перший літак, який має місце з турецьких сидінь - виробника першого сидіння, розробленого та побудованого в Туреччині.


"Боїнг" і авіакомпанія "Turkish Airlines" відсвяткували нову пряму доставку турецького авіаспорядника зі спеціальною подією в цей день на базі в Стамбулі Ататюрк Аеропорт. Авіакомпанія взяла доставку свого 30-го Boeing 777-300ER, що приймали традиційний водяний салют. Прибуття 777-300ER, останнє доповнення до зростаючого флоту європейського перевізника з більш ніж 100 літаків Boeing, також набуває чинності як надзвичайно важливий доставку для перевізника, оскільки це перший літак, який оснащений сидіннями Turkish Sitting Industries (TSI ), Повний турецький бренд через тісну співпрацю з Boeing. TSI, перше місце у виробництві літаків в Туреччині, яке є спільним підприємством між Turkish Airlines та Assan Hanil, має намір зіграти ключову роль на глобальному ринку літаків з його інноваційними легкими, якісними продуктами.

"Послідовно інвестуючи в свої загальні послуги," Турецькі авіалінії "завжди приділяють особливу увагу подальшому впровадженню своїх інфраструктурних інвестицій, які також значною мірою сприяють подальшому розвитку Турецької авіаційної промисловості. Три роки тому ми співпрацювали з істотною ініціативою, щоб піонером ще одним першим в Турецькій цивільній авіації. Створивши турецьку селянську індустрію (TSI), у співпраці з Assan Hanil ми взяли більш активну роль у галузі через матеріально-технічну підтримку. І зараз ми приймаємо доставку першого літака, обладнаного такими місцевими сидіннями, розробленими TSI, установкою, виготовленою в Туреччині і яка відповідає всім міжнародним стандартам. Завдяки додаванню цього 30-го Boeing 777-300ER у наш постійно розширюваний флот, ми очікуємо, що TSI стане провідним брендом у всій галузі, і найближчим часом стане значною частиною наших літаків », - сказав М. Ількер Айчі, голова правління Рада та Виконавчий комітет Turkish Airlines.
Коментуючи цю доставку, сказав Шашмаз, генеральний менеджер TSI: "TSI завершив доставку місць економ-класу для літака B777 Turkish Airlines, зареєстрованого як TC-JLK та MSN номер 60402, де TSI завершив проектування, сертифікацію та виробництво місць раніше, ніж прогноз Boeing. Як TSI, ми маємо честь і пишаємося тим, що є важливою частиною історії турецької авіації, а також постачаємо місця знаковими літаками Boeing B777, крім того, щоб заручитися перевізником національних прапорів Туреччини, впевненість Турецьких авіаліній у підтримці літаків авіакомпаній, відзначити Авіакомпанія має один з наймолодших літальних апаратів, що діють зараз у всьому світі ".
 
"Турецькі авіалінії були давнім і ключовим партнером Boeing, і ми пишаємося своїм довір'ям та довірі до технологій Boeing та провідних провідних авіаліній, таких як 777", - сказав Марті Бентротт, віце-президент з продажів на Середньому Сході, Туреччина. , Росія та Центральна Азія, комерційні літаки "Боїнг". "Ця поставка особливо важлива, оскільки вона є першою, яка має місце для турецьких сидінь індустрії (TSI). Ми з нетерпінням чекаємо подальшого розвитку та зміцнення наших відносин з Turkish Airlines та Турецькою авіаційною промисловістю ".
Турецькі авіалінії та Boeing поділяють давню історію, яка сягає 1945 року, коли прибули авіакомпанії-перші авіалайнера DC-3 / C-47. В кінці 1960-х років, коли авіакомпанія почала експлуатувати літаки DC-9, DC-10 та Boeing 707, авіакомпанія "Турецькі авіалінії" ввела реактивний вік. Протягом багатьох років турецький перевізник також провів літаки Boeing 727, 757, MD-80 та найсучасніші літаки 737 та 777. Заборона Boeing з Турецькими Авіалініями включає двох 777 вантажних перевізників і 75 737 MAX.